Platin
PİYASALAR

Amanruya, Bodrum'da misafirlerini bekliyor

Platin

Bodrum’un saklı güzelliği Mandalya Koyu’nda yer alan Amanruya, ziyaretçilerine doğa ile iç içe izole bir tatil imkanı sunuyor.

Dünya çapında UNESCO korumasında 12 adresi bulunan Aman, tüm bu adreslerde tabiata ve dokuya zarar vermeden doğa ile iç içe bir deneyim şansı tanıyor. Bulunduğu alanların en güzel hallerini ortaya çıkarması ve mükemmelliğin kurallarını yeniden yazması ile bilinen Aman konseptinin Türkiye’deki destinasyonu Bodrum’da yer alan Amanruya, standartların dışına çıkarak tatil anlayışını yeniden yorumluyor. 

Ege’nin geleneksel Akdeniz mimarisini Osmanlı esintileri ile buluşturan Amanruya, Bodrum’un doğal güzelliklerinin içinde huzurlu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerini bekliyor. Zeytin ve çam ağaçlarından oluşan doğanın ortasında, şehir kirliliğinden uzak bir atmosferin içinde bulunan taş villalar, büyüleyici avlu ve teraslar ziyaretçilere benzersiz bir tatil fırsatı sunuyor. 

Hiçbir ağaca dokunulmadan tasarlanan Amanruya, doğanın cömertliğinden ilham alan yüksek tavanlı 36 taş villası, ferah yaşam alanları, hamam tarzı banyoları, serin aylar için düşünülmüş şöminelerinin yanı sıra kekik kokulu terasları, kabanaları, havuzu ve göz kamaştırıcı koy manzarası ile dikkat çekiyor. Şarap ve puro salonu, 3 katlı kütüphanesi ve sanat galerisinin yanı sıra, Antalya’dan getirilen yeşil ve turkuaz mermerlerden üretilen 50 metrelik sonsuzluk havuzu ile çok yönlü bir tatilin kapılarını aralıyor. 

Benzersiz Bir Lezzet Deneyimi Yaşayın!

Amanruya, Türk ve dünya mutfaklarından zengin menüler sunan 4 restoran ve birbirinden özel 2 şık lounge bölümü ile gün boyunca özel lezzetleri modern sunumlarla birleştirerek konuklarına sunuyor.

Büyüleyici lezzetleri eşsiz bir manzara eşliğinde sunan Amanruya’nın mutfağını Şef Cihan Beyit yönetiyor. Bugüne kadar dünyaca ünlü pek çok otel ile çalışan Cihan Beyit; Fransız, İtalyan, İspanyol, Türk, Akdeniz ve Japon gibi farklı mutfaklardan aldığı ilhamı yerel malzemeler ile birleştiriyor. 

Amanruya, ev konforunu yaşamak isteyen misafirlerine tatil keyfini doyasıya yaşamaları için ayrıca özel bir barbekü paketi sunuyor. Kendilerine ait vilların bahçesinde barbekü hazırlama imkanı bulunan misafirler, akşamlarına barbekü lezzeti ile renklendirebiliyor.

Asırlık 2000 tane zeytin ağacı ile çevrili olan Amanruya, çevresindeki ağaçlardan elde ettiği zeytin ve zeytinyağlarını da misafirleri için özel olarak hazırlayarak ikram ediyor.

Amanruya, “Kontrollü Tatile” Hazır

Covid-19 küresel salgını sebebi ile zihinlerdeki tatil anlayışı yeniden şekillenirken, Amanruya misafirlerinin ve personellerinin güvenliklerini korumak için gerekli tüm önlemleri yerine getiriyor. Amanruya, düşük oda sayısı ve mahremiyete önem vererek bağımsız konumlandırılmış villaları ile her ziyaretçinin izole şekilde tatil yapmasına olanak sağlıyor. 60,000 m² alan içerisinde bulunan 36 villanın, kişisel konfor göz önünde bulundurularak ayrı girişleri bulunuyor. 

Bunların yanı sıra mevcut ortak alanları kullanmayı tercih etmeyen tüm misafirlerin yemek dahil tüm ihtiyaçları Amanruya personeli tarafından sterilize şekilde odalarına getiriliyor. Covid-19 küresel salgını sonrası sahillerin ve plajların güvenliği, önlem için kuralların belirlenmesi tartışılırken, Amanruya misafirlerini bu dertten kurtaracak yeni bir kapı açıyor. Amanruya, dileyen konuklarının, otele ait son teknoloji ve yüksek konforlu yatını kiralayarak mavinin tadını kalabalıktan uzak şekilde çıkarmasına imkan sağlıyor.