USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Kadın

15 Aralık 2023 14:24

Kotex Türkiye, 'Denizde 100 Kadın' projesini belgeselleştirdi

Cumhuriyet'in 100. yılında Cumhuriyetin Kızları projesiyle Türkiye'nin her köşesinden gelen ve daha önce hiç denizle buluşmamış kadınları yelken yarışlarına hazırlayan Kotex Türkiye, projeyi bir belgesel haline getirdi. 'Denizde 100 Kadın' belgeseli, düzenlenen lansman ile yayınlandı.

Kotex Türkiye, 'Denizde 100 Kadın' projesini belgeselleştirdi

Kotex Türkiye'nin Cumhuriyetimizin 100. yılında hayata geçirdiği Cumhuriyetin Kızları projesi, kadınların başarılarıyla ses getirdi. Projenin bir parçası olan 100 kadın, Gelecek İçin Yelken Açıyoruz ekibine katılarak denizle buluştu; yarışlara katıldı, denizleri aştı, ödüllere ulaştı. Kotex, bu umut hikayesini herkes öğrensin diye projeyi bir belgesel haline getirdi. "Denizde 100 Kadın" ismini taşıyan belgesel, ilk kez Kotex'in ev sahipliği yaptığı lansmanda gösterildi. Pek çok ünlü ismin katıldığı etkinlikte konuklar, Türkiye'nin dört bir köşesinden gelip denizde başarı hikayeleri yazan kadınların ilham verici yolculuklarına tanıklık etti.

İZLEYİCİLERLE BULUŞTU

Mor ve Ötesi'nin "Hayalin, umudum olsun. İstersen yaparsın" diyerek söz ve müziğiyle katkıda bulunduğu, kadınların azim ve başarı hikayelerini konu edinen filmin seslendirmesini de Melisa Sözen üstlendi. Kadınların önyargıları birlikte aşmasının hikayesini konu edinen "Denizde 100 Kadın" belgeseli, Blu TV ve Kotex YouTube kanalında izleyiciyle buluştu.

EN ÇOK OKUNANLAR