USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Digital Trend

03 Şubat 2024 09:35

Para transferinde Kolay Adres dönemi

Türkiye'nin ve bölgenin en büyük para transferi operasyonunu yürüten United Payment'ın yüksek teknolojili altyapısı ile Poca, hızlı para transferi sağlayan FAST hizmeti ile beraber Kolay Adres'e (KOLAS) para gönderme seçeneğini de tüm kullanıcılarına sundu.

Para transferinde Kolay Adres dönemi

United Payment ile OYAK Portföy Yönetimi ortaklığıyla kurulan dijital cüzdan Poca, ürün çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Farklı finansal ihtiyaçlara, hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde çözüm sunmak amacıyla çalışmalarını sürdüren Poca, para transferinde yepyeni bir deneyimi kullanıcılarla buluşturuyor. Ülkenin ve bölgenin en büyük para transferi operasyonunu yürüten United Payment'ın yüksek teknolojili altyapısı sayesinde Poca, bankalar arası her saat hızlı para transferi yapılmasını sağlayan FAST sisteminin ardından, sektörde bir ilki daha gerçekleştiriyor. Kolay Adres Tanımlama Uygulaması KOLAS, ilk kez Poca ile dijital cüzdan kullanıcılarına sunuluyor.

"DİJİTAL CÜZDANDA YEPYENİ BİR DENEYİM SUNUYORUZ"

2022 yılından bu yana kullanıcılara çeşitli finansal ürünleri kusursuz bir müşteri deneyimi ile sunmak için çalıştıklarını anlatan Poca Genel Müdürü Cihan Çepni; uygulamanın hızlı, kolay ve güvenli yapısına sadık kalacak şekilde ürün çeşitliliğini artırmak için çalıştıklarına dikkat çekiyor. Finansal teknoloji (Fintek) sektöründe pek çok ilke sahip United Payment'ın yüksek teknolojili altyapısı ile Poca cüzdan üzerinden kolayca para transferi imkanı sunduklarını anlatan Çepni, "Kullanıcılarımız avantajlarla dolu Poca dünyasında tüm para transferlerini 7/24 olarak saniyeler içinde gerçekleştirebiliyor. Poca'yı uygulama marketlerinden indirdikten sonra birkaç kişisel bilgi ile anında ve ücretsiz üye olarak para transferi, sigorta satın alımı, yatırım işlemleri, fatura ödeme yapabiliyor ve QR işlemler, ön ödemeli kart seçenekleri gibi özelliklerden yararlanabiliyorlar. Üstelik bunları yaparken nakit iade kampanyalarından ve ödüllerden de faydalanabiliyorlar" diyor.

İŞLEM SÜRESİ KISALIRKEN HİZMET KALİTESİ ARTIYOR

Poca, kullanıcılarına bir banka gibi doğrudan para transferi yapabilme imkanı da sunuyor. Poca cüzdan sahipleri, yeni 'Kolay Adres' özelliği sayesinde IBAN numarası yerine telefon, e-posta, kimlik veya pasaport numarası bilgilerini kullanarak para transferlerini EFT saatlerini kaçırma endişesi taşımadan, haftanın her günü istedikleri saatte rahatça yapabilme ayrıcalığını yaşıyor. Bu sayede işlem süreleri kısalırken hizmet kalitesi çok daha üst noktalara taşınıyor.

EN ÇOK OKUNANLAR