USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Sektörler

17 Nisan 2024 14:46

Doğanlar Mobilya, Doğtaş markasıyla Salone Del Mobile Fuarı'na katıldı

Doğanlar Mobilya Grubu markalarından olan Doğtaş, Milano'da düzenlenen Salone Del Mobile Fuarı'nda ürünlerini sergiledi.

Doğanlar Mobilya, Doğtaş markasıyla Salone Del Mobile Fuarı'na katıldı

Mobilya sektörünün öncü şirketlerinden Doğanlar Mobilya Grubu'nun markalarından olan Doğtaş, bu yıl 16-21 Nisan tarihleri arasında Milano'da 62. kez düzenlenen Salone Del Mobile Fuarı'nda yerini aldı.

Doğtaş, İtalya'nın Milano kentinde 37 ülkeden 1900'den fazla sektör profesyoneli, yatırımcı ve tasarımcıları bir araya getiren Salon Del Mobile fuarının 3 numaralı salonunda 200 metrekarelik geniş alana sahip G27-25 standında güçlü tasarım yapısı ile yer aldı. Avrupa'nın önde gelen mobilya fuarında Doğtaş'ın kaliteli ve estetik açıdan tatmin edici, tasarım odaklı ürünleri ziyaretçileriyle buluştu.

"ULUSLARARASI SEKTÖR DEVİ MARKALARIN TASARIMLARI İLE YARIŞIR KONUMDA OLDUĞUMUZU GÖSTERMENİN GURURUNU YAŞIYORUZ"

Uluslararası fuarlarda yer almanın önemine ve sektörel anlamdaki katkılarına vurgu yapan Doğanlar Mobilya Grubu CEO'su Mustafa Karamemiş; "Uluslararası fuarlara farklı ülke ve coğrafyalardan sektörün büyük oyuncuları, yatırımcılar ve tasarımcılar katılım sağlıyor. Bu nedenle Doğanlar Mobilya Grubu markalarından Doğtaş ile yer almamız bizlere markamızın global tasarım vizyonunu anlatma şansı da sunuyor. 1900'den fazla katılımcının yer aldığı bu fuarda tasarımlarımızı ve markamıza yaptığımız yatırımlarımızı anlatma fırsatını yakaladık. Bir Türk markası olarak aynı zamanda ülkemizin mobilya üretimindeki gücünü, tasarım ve estetik bakış açımızı, uluslararası sektör devi markaların tasarımları ile yarışır konumda olduğumuzu göstermenin gururunu yaşıyoruz." dedi.

(Doğanlar Mobilya Grubu CEO'su Mustafa Karamemiş)

Doğtaş'ın vizyoner bakışını, Türk kültürüne olan bağlılığını ve geçmişten geleceğe uzanan bir yolun hikayesini anlatan, ikinci yüzyılın ilk ürünü olan ve bir sanat objesi olarak nitelendirilen Monument de fuarda katılımcılara sergileniyor. Diyarbakır'daki zanaatların el emeğiyle, bakır, ahşap, cam ve traverten kullanılarak tasarlanan Monument, sınırlı sayıda üretildi.

EN ÇOK OKUNANLAR