USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Yaşam

14 Eylül 2023 15:16

Kahve tutkunları İstanbul Coffee Festivali'nde buluşuyor

MediaMarkt'ın sponsorları arasında yer aldığı, Türkiye'nin en büyük kahve etkinliklerinden İstanbul Coffee Festivali, 14-17 Eylül tarihleri arasında Tersane İstanbul'da düzenlenecek. Festivalde MediaMarkt'ın özel etkinlikleri olacak.

Kahve tutkunları İstanbul Coffee Festivali'nde buluşuyor

MediaMarkt, sponsorları arasında yer aldığı İstanbul Coffee Festivali'nde ziyaretçilere unutulmaz bir kahve deneyimi sunmak için bir dizi etkinlik ve workshoplarla dolu bir programa ev sahipliği yapacak.

2016, 2017 ve 2019 yıllarında Türkiye Barista Şampiyonu unvanını kazanan Nisan Ağca, MediaMarkt standında kahve tutkunlarına özel workshoplar düzenleyecek. Nisa Ağca'nın programı şu şekilde:

* 14 Eylül saat 17:00: Aromalı Türk Kahvesi Atölyesi

* 15 Eylül saat 17:00: Filtre Kahve Atölyesi

* 16 Eylül saat 17:00: Nitelikli Çekirdeklerden Türk Kahvesi Yapımı

* 17 Eylül saat 18:00: Drip Pack ile Kolay Filtre Kahve Yapım Atölyesi

ÜNLÜ İSİMLERLE SÖYLEŞİLER

Ayrıca festival boyunca Mert Vidinli, Oyuncu Hande Kazanova, Ünlü Şef Danilo Zanna ve Kahve Gurmesi Sam Çeviköz gibi isimler MediaMarkt standında söyleşiler gerçekleştirecek.

MediaMarkt, 22-24 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Ankara Coffee Festivali ve 20-22 Ekim tarihlerinde düzenlenecek İzmir Coffee Festivali'nde de ana sponsor olarak yer alacak. Bu etkinlikler, kahveseverlere unutulmaz deneyimler sunmaya devam edecek.

EN ÇOK OKUNANLAR