USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Turizm

24 Temmuz 2023 14:29

Kapadokya'daki Museum Hotel, 'Dünyanın En İyi 50 Lüks Oteli' listesinde yer aldı

Amerikan lüks stil dergisi Robb Report tarafından dünya çapında en lüks 50 otelin duyurulduğu prestijli listede Museum Hotel de yer almaya hak kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Kapadokya'daki Museum Hotel, 'Dünyanın En İyi 50 Lüks Oteli' listesinde yer aldı

Dünyaca ünlü lüks stil dergisi Robb Report her yıl 'The Best of the Best' diğer bir deyişle dünyadaki en iyi otelleri belirliyor. Bu sene ilk kez dünyadaki en iyi oteller arasında ilk 50'yi belirleyen yayının 'Dünyanın En İyi 50 Lüks Oteli' listesinde Türkiye'den tek otel olarak yer alan Museum Hotel büyük bir başarıya imza attı. Dünyadan seçilen ve hepsi birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu 50 otel, en üst düzeyde lüks misafirperverlik sunmaları kriterine bağlı olarak belirlendi.

Her sene o yıla ait en iyi lüks otellerin dünya genelinde değerlendirildiği, dünyayı dolaşan seyahat tutkunlarının vazgeçemedikleri adresler 'En İyilerin En İyileri' listesinde yer almak için aday olabiliyor. Oteller, dünyanın en seçici gezginleri tarafından tekrar tekrar denenerek test ediliyor. Yıllar içinde gerçekleşen seyahatlerde süreklilik sağlayacak biçimde sundukları lüks deneyim 'Dünyanın En İyileri' arasında yer almalarını sağlayacak kriteri oluşturuyor.

'Dünyanın En İyi 50 Lüks Oteli' arasında yer alan, Kapadokya'da Uçhisar Kalesi'nin yamaçlarında bulunan ve bölgenin ilk lüks oteli olma özelliğini taşıyan Museum Hotel, yaşayan müze konsepti ile dünyanın dört bir yanından ziyaretçi ağırlıyor. Aynı zamanda Türkiye'nin tek 'Relais & Chateaux' ünvanlı oteli olan, pek çok sayıda prestijli ödülüyle de dikkat çeken Museum Hotel, bu seçkin listeye girerek, uzun yıllara dayanan başarısını perçinliyor.

"ÜLKEMİZ ADINA DA BU BAŞARIYI ELDE ETMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUZ"

Museum Hotel'in Genel Müdürü Tolga Tosun, bu büyük başarıyla ilgili olarak "Museum Hotel olarak, konuklarımıza en üst düzeyde lüks ve hizmet sunma misyonumuzu daima ön planda tutuyoruz. Robb Report gibi dünya çapında lüks yaşam tarzı alanında söz sahibi prestijli bir yayın tarafından, en seçici gezginlerinin oyları ile dünyanın en iyi 50 oteli arasında yer almak bu çabalarımızın karşılığı. Ülkemiz adına da bu başarıyı elde etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Böylesine saygın bir listede yer almak, ekibimizin özverili çalışmalarının ve tutkulu çabalarının bir ödülüdür. Bu başarı, gelecekte de aynı titizlik ve kalite ile misafirlerimizi ağırlamaya devam edeceğimizin bir göstergesidir" şeklinde konuştu.

EN ÇOK OKUNANLAR