USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

İlham veren fikirler

21 Eylül 2021 13:46
Umut Çelik

iyi yaşa, Startup Borsa'da yatırımcısını arayan ilk girişim oldu

Startup Borsa'da yatırımcısıyla buluşan ilk girişim Elif Boyner tarafından hayata geçirilen iyi yaşa oldu.

iyi yaşa, Startup Borsa'da yatırımcısını arayan ilk girişim oldu

"Her an, her yerde, herkese iyi yaşamı getiren hareket platformu" sloganıyla Google Play ve App Store'da kullanıcılarıyla buluşmak için gün sayan ve Türkiye'nin en güvenilir ve deneyimli fitness, yoga, meditasyon, farkındalık ve beslenme eğitmenlerini kullanıcılarıyla buluşturmaya hazırlanan iyi yaşa., ilk yatırım turunda 3 milyon dolarlık değerleme üzerinden 750 bin dolar yatırımın bir bölümünü Startup Borsa'da bir araya geleceği yatırımcılar ile tamamlayacak.

STARTUP BORSA GİRİŞİMLERİ YATIRIMCILARLA BULUŞTURACAK!

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Startup Borsa Yönetim Kurulu Üyesi Bora Şahinoğlu, şunları söyledi: "Startup Borsa üzerinden yatırım alacak olan ilk girişimin henüz erken aşama bir girişim olmasından dolayı büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz. iyi yaşa. ile başlayan yolculuğumuzda yatırımcıları ve girişimleri buluşturmaya devam edeceğiz. Hedefimiz girişimlerin yatırıma erişim süreçlerinde hızlandırıcı ve güven tesis eden bir ortam yaratmak. Startup Borsa olarak Türkiye'nin girişimcilik pazarını genişletmeyi hedefliyoruz."

iyi yaşa. 2022'DE GLOBAL'E AÇILACAK

iyi yaşa.'nın Kurucusu Elif Boyner ise şöyle konuştu: "İyi yaşama dair her şeyi kapsayan bir platform olarak tasarladığımız iyi yaşa.'da işin duayeni diyebileceğimiz eğitmenlerimizin katkısıyla fitness'tan yogaya, meditasyondan farkındalığa kadar çeşitli alanlarda içerikler sunuyoruz. iyi yaşa.'da 12 ay içerisinde 1 milyon kullanıcıya ve 100 bin aboneye ulaşmayı hedefliyoruz. Ayrıca iyi yaşa.'da içerikleri seslendirmelerle Portekizce, Arapça ve Rusça'ya çevirmeyi ve 2022 yılında da global'e açılmayı planlıyoruz."

EN ÇOK OKUNANLAR