USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Hazır Giyim

14 Kasım 2022 16:33

Nocturne ve Porsche Türkiye, sürdürülebilirlikte bir ilke imza attı

Nocturne, sonbahar/kış 2022-23 koleksiyonunun tanıtımı kapsamında lider lüks otomobil markası Porsche ile lokal bir iş birliği yaptı. Tamamen doğa dostu ürün gönderimi sürecinin dünya genelinde öncülüğünü üstlendi.

Nocturne ve Porsche Türkiye, sürdürülebilirlikte bir ilke imza attı

Hazır giyim sektörünün en yenilikçi temsilcilerinden Nocturne, önde gelen lüks otomobil markası Porsche ile bir ilke imza attı. Sonbahar/Kış 2022-23 koleksiyonunun tanıtım gönderileri kapsamında sürdürülebilir bir çözüm geliştiren Nocturne, Porsche'nin tamamen elektrikli otomobili Taycan Cross Turismo ile marka dostlarına doğru doğa dostu bir yolculuğa çıktı.

PAKETLER, PORSCHE TAYCAN 4 CROSS TURISMO İLE ADRESLERİNE ULAŞTIRILDI

Modada sürdürülebilirliğin ilk kuralının, bilinçli tüketim anlayışını benimsemek ve sadece uzun yıllar giyilebilecek kıyafetlere yönelmek olduğu düşüncesiyle Nocturne; Sonbahar/Kış 2022-23 sezonunda marka dostlarına yeni koleksiyonundan ürün gönderimi yapmak yerine, diledikleri tasarımı ihtiyaçları doğrultusunda bizzat seçebilecekleri bir QR kod iletti. Süreci her bakımdan çevre dostu hale getirmek ve karbon ayak izini sıfıra indirmek için ürünlerin bulunduğu dijital platforma yönlendirme sağlayan QR kod kartı, Porsche'nin tamamen elektrikli spor otomobili Taycan 4 Cross Turismo ile kişilere teslim edildi. Link üzerinden seçimlerin yapılmasının ardından, paketler yine Porsche Taycan 4 Cross Turismo ile adreslerine ulaştırıldı.

MODA DÜNYASINDAKİ 'GIFTING' SÜRECİNE SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR BOYUT GETİRDİ

"İnanıyoruz ki düşlediğimiz gelecek, Dünya'ya saygı ve sevgi ile gelecek" sloganıyla doğa dostu yolculuğunu fotoğraf ve video çekimi ile taçlandıran Nocturne, Porsche Taycan 4 Cross Turismo'nun içini, üretim fazlası kumaşlarından tasarlanmış çiçeklerle süsleyerek çevreyi koruma bilincine dikkat çekti. Bu projeyle Nocturne ve Porsche Türkiye, dünyada bir ilki gerçekleştirerek moda dünyasındaki 'gifting' sürecine sürdürülebilir bir boyut getirdi.

EN ÇOK OKUNANLAR