DİJİTAL DÖNÜŞÜM
24 Ocak 2023 14:49

VakıfBank'ın Hack to the Future etkinliğine başvurular uzatıldı

Genç yazılımcı ve tasarımcıların yarışacağı VakıfBank Hack to the Future etkinliği, yoğun ilgi gördü. Etkinliğin son başvuru tarihi 26 Ocak tarihine uzatıldı.

VakıfBank'ın Hack to the Future etkinliğine başvurular uzatıldı

VakıfBank'ın 'dijital kolaylaştırır' yaklaşımıyla geleceğin bankacılığını şekillendirmek isteyen gençleri bir araya getirdiği 'Hack to the Future'a başvuru tarihi yoğun ilgi nedeniyle 26 Ocak'a kadar uzatıldı. Finansın dijitalleşmesinde söz sahibi olmak isteyen yazılımcı ve tasarımcılar, ilk kez VakıfBank hackathon organizasyonunda kodlayarak üretecekleri fikirlerle projenin internet sitesinden başvurabiliyorlar.

Ana temaları yenilikçi ürün ve hizmetler, dijital bankacılık kullanıcı deneyimi ve tasarımı, yeni nesil müşteri iletişimi, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik olarak belirlenen hackathon'da, 48 saatlik bir maratonda geliştirilecek projeler, 3-5 Şubat tarihlerinde yarışacak. Etkinliğin finali ise 10 Şubat'ta gerçekleştirilecek.

PARA ÖDÜLLÜ YARIŞMA

VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Metin Recep Zafer, VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı Ferkan Merdan, Marketing Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen, Digital Advice Lab kurucusu Berk Kuşaksız gibi alanında uzman ve deneyimli isimlerden oluşan jürinin inovatif fikirleri değerlendireceği 'Hack to the Future'da dereceye girenlere toplam 170 bin TL tutarında ödül verilecek.

EN ÇOK OKUNANLAR