USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Turizm

12 Temmuz 2023 11:22

Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet'e prestijli ödül: Dünyanın en iyi oteli seçildi

Travel+Leisure Dergisi'nin 2023 World's Best Awards anketinde 'Dünyanın En İyi Oteli' ve 'Avrupa'nın En İyi Şehir Oteli' ödülüne Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet layık görüldü.

Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet'e prestijli ödül: Dünyanın en iyi oteli seçildi

Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet, Travel+Leisure dergisinin merakla beklenen 2023 World's Best Awards anketinin sonuçlarına göre büyük bir başarıya imza atarak Dünyanın En İyi Oteli ve Avrupa'nın En İyi Şehir Oteli seçildi. Otelin olağanüstü başarılarını vurgulayan bu ödüller aynı zamanda Türkiye'yi dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından biri olarak tanıtma konusunda üstlendiği rolü de teyit ediyor.

"HER MİSAFİRİMİZE UNUTULMAZ DENEYİMLER SUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet Otel Müdürü Serap Akkuş otelin kazandığı yeni uluslararası ödül hakkında şu yorumda bulundu: "Travel&Leisure dergisinin 2023 World's Best Awards ödüllerinde dünyanın en iyi oteli unvanına layık görülmekten büyük onur duyuyoruz. Çalışanlarımızın bağlılığını ve sundukları olağanüstü hizmetleri açıkça kanıtlayan bu başarı, misafirlerimize unutulmaz deneyimler yaşatma kararlılığımızı da vurguluyor. Tüm ekibimizin sonsuz desteği ve katkısı olmadan bu büyük başarıya ulaşmak mümkün olmazdı. Gelecekte de kapılarımızdan içeriye adım atan her misafirimize unutulmaz deneyimler sunmaya devam edeceğiz"

İstanbul'un tarihi güzelliklerine birkaç adım mesafede yer alan Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet, 1996 yılından bu yana benzersiz misafir deneyimleri sunuyor. İki yıl süren kapsamlı bir renovasyon sürecinden sonra 2022'de kapılarını tekrar açan otel, tarihi yarımadanın yegâne beş yıldızlı lüks oteli olarak yolculuğuna devam ediyor.

Renovasyon sürecinde Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet'in iç mekanları daha önceki neoklasik Türk mimarisi, benzersiz konumu ve lüks otelcilik alanındaki başarılı geçmişi esas alınarak yeniden tasarlandı. Tüm odalar, ortak alanlarda uygulanan aynı tasarım dili ve yaklaşımla yenilendi. İstanbul'un kalbinde adeta gizli bir mücevher olan otel, yerel kültür ve değerlerin en iyi şekilde entegre edildiği bir ortamda misafirlerine son derece özgün ve unutulmaz bir konaklama duygusu yaşatıyor.

EN ÇOK OKUNANLAR