USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Şirketler

04 Nisan 2024 12:51

MAPFRE Sigorta'da Volkan Dursunoğlu'na yeni görev

MAPFRE Sigorta Aktüerya Direktörlüğü görevini üstlenen Volkan Dursunoğlu, Nisan ayı itibarıyla Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Komitesi Üyesi olarak atandı.

MAPFRE Sigorta'da Volkan Dursunoğlu'na yeni görev

Uluslararası deneyimi, yüksek mali gücü ve sahip olduğu yaygın profesyonel acente ağı ile 75 yıldır Türkiye sigortacılık sektörüne yön veren MAPFRE Sigorta'da üst düzey atama gerçekleştirildi. Bu kapsamda, 2018 yılından bu yana MAPFRE Sigorta Aktüerya Direktörlüğü görevini üstlenen Volkan Dursunoğlu, Nisan ayı itibarıyla Operasyonlar Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Komitesi Üyesi olarak atandı. Volkan Dursunoğlu'nun İcra Komitesi Üyeliği ve ataması, Hazine Müsteşarlığının onayını takiben resmiyet kazanacak.

VOLKAN DURSUNOĞLU KİMDİR?

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan ve yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi'nde Aktüerya Bilimleri üzerine yapan Volkan Dursunoğlu, bugüne kadarki sigortacılık kariyerinde Oto Sigortaları, Proje ve Değişim Yönetimi, İç Denetim, Aktüerya ve Analitik alanlarında yöneticilik görevleri üstlenmiştir.

EN ÇOK OKUNANLAR