USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Otomotiv

22 Mayıs 2024 21:24

Chery Golf Cup, 25 Mayıs'ta başlıyor

Chery, 25 -26 Mayıs 2024 tarihleri arasında Kemer Country Golf Club'da düzenlenecek turnuvanın ana sponsoru oldu. Turnuvada ayrıca en yeni Chery modelleri de sergilenecek.

Chery Golf Cup, 25 Mayıs'ta başlıyor

Mart 2023'de girdiği Türkiye pazarında kısa sürede dikkat çeken satış rakamlarına ulaşan Chery Türkiye, ilkini geçtiğimiz yıl kasım ayında düzenlenen ve büyük ilgi gören Chery Golf Cup ile bu yıl da spora olan desteğini sürdürüyor. Chery Türkiye'nin, kültür, sanat ve spor alanındaki destekleri, 25-26 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Kemer Country Golf Club'ta düzenlenecek Chery Golf Cup turnuvasının ana sponsoru olan Chery bu kapsamda, golf sporuna olan ilgiyi artırmayı ve deneyimli golf oyuncularına yeni bir rekabet alanı açmayı hedefliyor.

Chery'nin göz alıcı modellerinin de sergileneceği turnuvada konuklar, test sürüşleri de gerçekleştirebilecek. İş, spor ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerin katılacağı Chery Golf Cup'ın ödül töreni, 26 Mayıs 2024 Pazar günü Kemer Country Golf Club'da düzenlenecek törende takdim edilecek.

EN ÇOK OKUNANLAR