Platin
PİYASALAR

Tekrar kullanılabilir ilk hijyen koruyucu kumaş maskesi Penti’den

Platin

Türk Standartları Enstitüsü TSEK tarafından TSE K 599 Maske kriterlerine uygun olarak üretilmiş olan Türkiye’nin ilk hijyen koruyucu kumaş maskesi, Penti Blu Sky markası ile satışa sunuldu.

Penti Blu Sky koruyucu maske kumaşı, bakteri üremesini önlemek için Sağlık Bakanlığı onaylı Alman Silver Iyon teknolojisi ile işlenirken bakteri filtrasyonu %100’ yakın bir koruma sağlıyor. 50 dereceye kadar yıkanabilen Penti Blu Sky koruyucu maskeler mikrobiyal temizlik testlerinden geçtiği gibi biyosidal etki ömrü 50 kez yıkamaya kadar devam edebiliyor. 

Kullanılan Alman Silver Iyon teknolojisi ile maksimumda koruma sağlayan maskelerin üretim, kesim, dikim ve paketleme süreçleri ise hijyen bariyerli üretim tesislerinde gerçekleştiriliyor.

Penti Blu Sky koruyucu maskeler ile hem güvenli hem de şık olmak mümkün…

Temel fonksiyonu koruyucu özelliğe sahip olan Penti Blu Sky korucu maskeler, kullanıcıyı tüm dış etkenlerden, kirli havadan, kötü bakteri oluşumundan ve çeşitli kimyasallardan korurken aynı zamanda cilde rahatlık veren ve yumuşatan apreler veya elyaf yapısıyla mükemmel konfor sağlıyor. Maskenin kaymasını engelleyen özel telli yapısı, çeneyi kavrayan mükemmel formunun yanında, kullanılan teknik kumaşlar ile ürünün kullanım süresi de normalden uzun olabiliyor.