EKONOMİ
23 Eylül 2022 00:19

‘The Whiteley' ile Hyde Park'a komşu olabilirsiniz

GRED, İngiltere'nin en iyi konut projelerini Türk yatırımcılar ile buluşturmaya devam ediyor.

‘The Whiteley' ile Hyde Park'a komşu olabilirsiniz

Dünya devi Knight Frank Global'in Türkiye'deki resmi ortağı ve Türkiye'nin global emlak markası GRED, İngiltere'nin en iyi konut projelerini Türk yatırımcılar ile buluşturmaya devam ediyor. Londra'nın en dikkat çekici ve karlı projelerini, avantajlı fiyatlar ve ödeme koşullarıyla Türkiye'de satışa sunan GRED, bu kez de 'The Whiteley' projesi ile İngiltere Kralı 3. Charles döneminde yatırımcıları İngiltere'de ev sahibi olmaya davet ediyor. Tarih ve lüksün iç içe olduğu projede, Londra'nın ilk 'Six Senses Hotel & Spa' sı da hayat bulacak...

Dünya devi Knight Frank Global'in Türkiye'deki resmi ortağı ve Türkiye'nin global emlak markası GRED, Six Senses Kocataş Mansions Otel'de gerçekleştirdiği bir basın toplantısıyla Londra'daki 'The Whiteley' projesini Türkiye'de satışa sunduğunu duyurdu. Toplantının açılış konuşmasını yapan GRED Global Kurucusu ve CEO'su Meltem Türker Türkiye için sınırlı sayıda kotanın bulunduğu projeden konut satın alma fırsatı yakalayanların, Hyde Park'a sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde olmanın ayrıcalığına sahip olacaklarının müjdesini verdi.

GRED Türkiye CEO'su Knut Gaskjenn ise daha öncekilerde olduğu gibi bir kez daha Londra'nın en seçkin projelerinden birini daha Türk yatırımcılarla buluşturduklarını vurgulayarak, "Londra'daki ilk Six Senses Hotel'i de bu proje içerisinde yer alacak" dedi. Tamamı bir birinden farklı tasarlanan 139 konut Foster + Partners Mimarlık tarafından tasarlanan 'The Whiteley', Londra'nın en büyük projelerinden biri konumunda. MARK ve CC Land ortaklığında profesyonel ve titiz bir çalışma ile dönüşümü gerçekleştirilen The Whiteley projesinin 2023 yılında tamamlanması planlanıyor.

EN ÇOK OKUNANLAR