TURİZM
01 Kasım 2022 10:29

Six Senses Kaplankaya'ya prestijli ödül: Dünyanın en iyi üçüncü Spa Resort'u seçildi

Dünya çapında ünlü bütünsel wellness felsefesi, benzersiz konaklama deneyimi ve Ege Bölgesi'nin harikulade doğasında yer alan konumu ile fark yaratan Six Senses Kaplankaya aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Six Senses Kaplankaya, Condé Nast Traveler dergisinin Readers' Choice Awards 2022 ödüllerinde, Dünyanın Üçüncü Spa Resort'u seçildi.

Six Senses Kaplankaya'ya prestijli ödül: Dünyanın en iyi üçüncü Spa Resort'u seçildi

Dünyanın En İyi Otelleri, Tatil Köyleri, seyahat destinasyonları ve seyahat araçlarının oylandığı; uluslararası platformda en prestijli seyahat dergilerinden biri kabul edilen Condé Nast Traveler'ın okuyucuları tarafından belirlenen "En İyiler" listesinde, Six Senses Kaplankaya, dünyanın en iyi üçüncü Spa Resort'u ünvanını kazandı. Türkiye'den listede ilk on'a giren ilk Resort otel olma özelliği taşıyan Six Senses Kaplankaya Türkiye'yi gururlandırmaya devam ediyor.

Dünya'nın dört bir yanından okuyucuların oylarıyla her sene belirlenen Readers' Choice Awards, 2022 senesinde Dünya çapında en iyi Spa Resortlarını sıralamasında Six Senses Kaplankaya üçüncü sırada yer aldı.

Dev isimlerin yarıştığı bu listede Six Senses Kaplankaya'yı, öne çıkaran en dikkat çekici özellikler: bölgenin zengin bitki örtüsü ve doğa güzellikleri, arkeolojik harikaların bir adım ötesinde yer alan izole konumu, Akdeniz'in içtenliğini yansıtan toplum ve sağladığı büyüleyici bütünsel meditasyon ve sağlıklı yaşam hizmetleri oldu. Six Senses Kaplankaya; Ridge Teras Odaları, aile odaları, oda tipine göre değişen havuz ve çatı terasları ile Ege Denizi'ne kesintisiz ve eşsiz manzaralar sunarak, mavinin büyüleyici sonsuz tonları arasında sunduğu benzersiz hizmet anlayışıyla listede yerini aldı. Yerel üreticilerden ya da otelin bünyesinde taze hasat edilmiş, doğal ve organik; sebzeler, meyveler, şaraplar, peynirler ve deniz ürünleri ekosistemi korurken aynı zamanda bir lezzet şöleni sunan Six Senses Kaplankaya, okuyucuların oylarını kazanan Spa Resort'u oldu.

Six Senses Kaplankaya kendini yenilemek ve doğa ile yeniden bütünleşmek isteyen misafirlere Ege Bölgesi'nin en huzurlu ve dingin dönemini birlikte keşfetmeye davet ediyor.

Six Senses Kaplankaya, Genel Müdürü Adnan Yücel "Dünya'daki en iyi 3. Spa Resort'u olarak seçilmiş olmak, bizim değerlerimizi ve wellness anlayışımıza her zaman inanan konuklarımız ile yaptığımız tutkulu işbirlikleri sayesinde gerçekleşmiştir. Her zaman sağlığın önemine, yapılan seyahatlerde sağlığın ön planda tutulmasına ve kişiselleştirilmiş sağlık programlarının kişiye pozitif bir hayat sunduğuna inandık." dedi.

EN ÇOK OKUNANLAR