USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Turizm

26 Mayıs 2023 15:07

İstanbul'daki yeni Dedeman Oteli, Küçükyalı'da kuruluyor

İstanbul'daki dördüncü Dedeman Oteli olma özelliği taşıyacak Dedeman Küçükyalı İstanbul için sözleşmeler imzalandı.

İstanbul'daki yeni Dedeman Oteli, Küçükyalı'da kuruluyor

Dedeman Hotels & Resorts International, ülkemizin her bir köşesine 'Dedeman' adını taşıma hedefiyle zincirine yeni halkalar eklemeyi sürdürüyor. Marka, 1966'da başladığı yolculuğunun en önemli duraklarından biri olan, 41 yıldır geleneksel Dedeman Misafirperverliği ve hizmet anlayışıyla misafirlerini ağırladığı İstanbul'da 4. otelini açmaya hazırlanıyor.

Dedeman Bostancı'da 25 Mayıs'ta gerçekleştirilen törende, Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş ile Doğru Holding arasında Dedeman Küçükyalı İstanbul için franchise sözleşmesi imzalandı.

Markanın Anadolu Yakası'ndaki 3. oteli olan Dedeman Küçükyalı İstanbul, 2023 yılı sonunda kapılarını açacak ve 137 odası, restoranı, toplantı salonları, spa'sı ve fitness salonu ile misafirlerine hizmet verecek.

Otel; misafirlerine yüksek standartlarda, geleneksel hizmet anlayışıyla konaklama imkânı sunan, Dedeman Hotels & Resorts International'ın çatı markası "Dedeman" imzasını taşıyacak.

"DEDEMAN MARKASI İLE GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİREREK DAHA BÜYÜK PROJELERE BİRLİKTE İMZA ATMAYI HEDEFLİYORUZ"

Digital Marketing İç ve Dış Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Mutlu Doğru, "Dedeman tarihimizle özdeşleşmiş, Cumhuriyetimizin en köklü markalarından biri. Bu markanın bir parçası olmak Doğru Holding olarak bize gurur veriyor. Dedeman Küçükyalı projesinin, E-5 üzerindeki konumu ve altyapısıyla Dedeman markasına yakışır bir proje olmasını diliyorum. En kısa sürede misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Bu süreçte hem Doğru Holding hem Dedeman olarak ekiplerimiz çok büyük bir özveri ile çalıştı. Dedeman markası ile güçlerimizi birleştirerek daha büyük projelere birlikte imza atmayı hedefliyoruz. Türkiye ekonomisinin önemli bir parçası olacağız ve umarız bunu yurt dışına da taşıyabiliriz" dedi.

"DEDEMAN OLARAK ZİNCİRİMİZE EKLENEN HER OTELLE POTANSİYELİMİZİ ARTTIRIYORUZ"

Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman yaptığı konuşmada, Türkiye'de doğmuş büyümüş ve uluslararası alanda otel işletmeciliği yapmış ilk Türk şirketi olduklarının altını çizerek; "Dedeman olarak attığımız her bir imza, açılışını gerçekleştirdiğimiz her bir otel bizi yeni duraklara taşırken, bölge ekonomisine ve istihdamına katkı sağlama misyonumuzu gerçekleştirmenin gururunu da yaşıyoruz. Bu vizyonla bugün 24 otel ile hizmet veriyoruz. Yurtdışında daha önce Moldovya, Özbekistan, Bulgaristan, Suriye ve Moskova'da oteller işlettik. Bugün ise halihazırda Erbil ve Kazakistan'da da birer otelimiz var ve yurt dışında daha da büyümek istiyoruz. Şu an Dedeman olarak 9 markamız bulunuyor. Anlaşma sürecindekilerle birlikte yıl sonu hedefimiz bu 9 marka ile otel sayımızı 53'e çıkarmak. Arkamızdaki güçlü ekip ve yatırımcılarımızla bunu gerçekleştirebilecek güçteyiz. Öngörülü yatırımlarımız ile bir sinerji yaratarak zincirimize eklenen her otelle kendi potansiyelimizi artırıyoruz" dedi.

EN ÇOK OKUNANLAR