USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Turizm

05 Temmuz 2024 10:09

Elexus Hotel'de AnandAyu Wellness etkinliğinin ikincisi düzenlendi

Kıbrıs Elexus Hotel & Resort & Spa'da 28-30 Haziran tarihleri arasında düzenlenen ikinci AnandAyu Wellness etkinliğinde Dr. Koshlendra Pratap'ın liderliğinde katılımcılara sağlıklı yaşam, beslenme, spor ve sürdürülebilirlik konularında kapsamlı bilgiler sunuldu.

Elexus Hotel'de AnandAyu Wellness etkinliğinin ikincisi düzenlendi

Elexus Hotel & Resort & Spa, kişisel gelişim ve beden farkındalığını artırmayı hedefleyen wellness etkinliğinin ikincisine ev sahipliği yaptı. Dr. Koshlendra Pratap liderliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, katılımcılar kendilerini keşfetme ve dönüştürücü bir deneyim yaşama fırsatı yakaladılar. Etkinlik, Elexus'un sakin ve huzurlu ortamında yapılan yoga ile başladı. İyileştirici nefes ve kalp açma seanslarının da gerçekleştirildiği ilk gün, akşam yemeği ile tamamlandı.Etkinliğin ikinci gününün sabahında, katılımcılar Elexus Hotel'de yeni açılan Outdoor Sports Club'ta Spor Yüksek Performans Koçu ve fitness bilimcisi Ozan Şirikçi ile yaptıkları fitness eğitimi ile güne başladılar. Bu eğitim, katılımcıların fiziksel fitness ve farkındalık düzeylerini artırdı. Günün devamında, Dr. Pratap sağlıklı yaşlanma, kilo kaybı, zihin-beden uyumu ve kişisel gelişim konularında en son araştırmalarını paylaştı. Bu bilgiler, mutlu bir şekilde yaşlanmanın özünü keşfetme yolculuğuna dönüştü. Ayrıca, alışkanlıkları yeniden şekillendirme ve enerji seviyelerini dengeleme teknikleri, çeşitli yaşam tarzı sağlık sorunlarına yönelik çözümler sunarak katılımcılar üzerinde büyük bir etki bıraktı. Ayrıca Ozan Sirikçi, duruş düzeltme ve hizalamaya odaklama testi ile katılımcıların fiziksel fitness ve farkındalıklarını artırmalarını sağladı. Günün sonunda ise katılımcılar gün batımı eşliğinde Yogi Tuba Yalçın tarafından yönetilen yoga seansına katıldılar. Meditasyon ve nefes egzersizleri içeren seansta katılımcıların iç huzura ve dinginliğe daha derin bir bağlantı kurmalarını sağladı.

RUHSAL DUYGULARI KEŞFETME VE SAĞLIKLI BESLENME FIRSATI SAĞLANDI

Elexus Hotel & Resort & Spa'da ikincisi gerçekleşen AnandAyu etkinliğinde dikkat çeken unsurlarından biri de beslenme ve wellness mutfağıydı. Dr. Pratap ve Elexus Hotel Executive Şefi Veli Bayraktar tarafından özenle hazırlanan özel menü katılımcıların tüm duyularına hitap edecek şekilde tasarlandı. Her tabak, sağlığı ve gençleşmeyi destekleyen lezzetler ve besinlerle donatılarak sunuldu. Dr. Pratap eşliğinde üç gün süren AnandAyu Wellness etkinliği katılımcılara içsel keşif, sağlıklı yaşam ve ruhsal uyanışa dönük bir yolculuğa çıkarırken aynı zamanda çevreleriyle bağlantı kurma, bedensel ve zihinsel farkındalık geliştirme ve ruhsal duygularını keşfetme ve sağlıklı beslenme fırsatı sağladı. Ayrıca, Yogi Tuba Yalçın liderliğindeki meditasyon seansları, Burcu Ergun Mısırlı'nın aromaterapi atölyesi ve Ozan Şirikçi ile Sports Club'ta fitness dersleri ve denge eğitimleri katılımcılara içsel keşif ve farkındalık pratiği yapma fırsatı sundu. Elexus'un ev sahipliğinde gerçekleşen bu benzersiz etkinlik, katılımcılarına zenginleştirici ve unutulmaz bir deneyimle birlikte kozmik benlikleriyle daha derin bir bağlantı kurma olanağı tanıdı.

EN ÇOK OKUNANLAR