TURİZM
24 Temmuz 2023 12:01

Dedeman, Samsun'daki ilk otelini Cumhuriyetin 100. yılında açtı

Dedeman'ın Samsun'daki ilk oteli olan Elina Managed by Dedeman, düzenlenen törenle açıldı.

Dedeman, Samsun'daki ilk otelini Cumhuriyetin 100. yılında açtı

Dedeman Cumhuriyetimizin 100. yılında, Kurtuluş Savaşı'nın başlangıç noktası olan Samsun'da ilk oteli Elina Managed by Dedeman kapılarını açtı.

Dedeman, markalaşma ve büyüme stratejisi kapsamında kurguladığı 9 markasından biri olan 'Managed by Dedeman'ın ilk otelini de misafirleri ile buluşturdu.

Dedeman'ın yeni durağı, doğa ile iç içe sahilleri, tarihi, yaylaları, Yeşilırmak deltasının yarattığı eko-turizm fırsatları ve zengin mutfağı ile Karadeniz'in en önemli turizm kentlerinden Samsun oldu.

25. OTEL AÇILDI

Samsun'un önde gelen yatırımcılarından Doğanlar Group ve Dedeman Hotels & Resorts International iş birliği ile Samsun Atakum'da misafirlerini ağırlayacak Elina Managed by Dedeman, Dedeman'ın hizmete açık 25. oteli oldu.

Bölgenin en büyük şehri Samsun'da Doğanlar Group yatırımı ile açılacak iki otelden ilki olan Elina Managed by Dedeman'ın açılış törenine; Samsun Vali Yardımcısı Şevket Cinbir, Atakum Kaymakamı Kemal Yıldız, Atakum Belediye Başkanı Vekili Sefer Çam başta olmak üzere Samsun il ve ilçe protokolü, Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, Doğanlar Group Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğan, Doğanlar Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kayhan Doğan ve basın mensuplarının katılımı ile 21 Temmuz 2023'te gerçekleştirildi.

TÜM SAHİLİN EN YÜKSEK ODA SAYISINA SAHİP OTELİ OLDU

Deniz manzaralı, balkonlu, bahçeli toplam 27 odası ve restoranı ile misafirlerini ağırlamaya başlayan Elina Managed by Dedeman, Orta ve Doğu Karadeniz bölgesinin en uzun sahiline sahip, golf sahasından plaj voleyboluna, bisiklet yollarından yürüyüş yollarına birçok keyifli alternatife ev sahipliği yapan Atakum'da yer alıyor.

Karadeniz'in incisi Atakum'un merkezinde, iş, kültür ve spor tesislerine çok yakın, denize sıfır konumu ile dikkat çeken Atakum'un ilk markalı sahil oteli olan Elina Managed by Dedeman, modern tasarımı, konforlu odaları, eğitimli ve profesyonel ekibi ile öne çıkıyor. Aynı zamanda tüm sahilin en yüksek oda sayısına sahip oteli olma özelliği taşıyor.

Karadeniz Bölgesi'nin en önemli yerinde, bölge halkının yanı sıra Karadeniz bölgesinin tüm illerinden ve yurtdışından turist ağırlayacak olan Elina Managed by Dedeman, markanın operasyonel ve kalite standartlarını konuklarına Dedeman farkı ile yaşatmayı hedefliyor.

EN ÇOK OKUNANLAR