USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Teknoloji

27 Ekim 2020 17:01

Crypto Camp Turkey’de blockchain ele alınacak

Bitexen Teknoloji, kadın girişimcilerin kurduğu, internet ortamında A’dan Z’ye interaktif blokzincir ve kriptopara eğitimi veren Crypto Camp Turkey’in ana sponsoru oldu. Eğitim programı kriptoparalar ve blokzincir teknolojilerini öğrenmek isteyen herkese açık olacak.

Crypto Camp Turkey’de blockchain ele alınacak

İTÜ ARI Teknokent’te geliştirdiği inovatif teknolojilerle Türkiye’de fintek sektörünün öncü şirketleri arasında yer alan Bitexen Teknoloji, interaktif blokzincir ve kriptopara eğitimi veren Crypto Camp Turkey’in ana sponsoru oldu. 16-20 Aralık 2020 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek olan Crypto Camp Turkey’de katılımcılar toplamda 5 gün, yaklaşık 40 saat boyunca kriptoparalar ve blokzincir teknolojisi konularında, alanında uzman akademisyenler ve sektör profesyonellerinden eğitim alacak. Eğitim programı kapsamında katılımcılara kriptoparaların temeli, blokzincir teknolojilerinin kullanım alanları, teknik analiz, kriptopara hukuku ve vergilendirmesi konu başlıklarında eğitim verilerek, işlem yapabilmeye dair uygulamalı/interaktif derslerle kriptopara dünyasının detayları ele alınacak.

Crypto Camp Turkey’in eğitmenleri arasında İsmail Hakkı Polat, Turan Sert, Sima Baktaş, Devrim Danyal, Tansel Kaya, Agah Selim Sesli, Max Lurya gibi isimler yer alacak.

EN ÇOK OKUNANLAR