USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Şirketler

21 Şubat 2024 13:56

Şişecam, prestijli ticaret fuarı Jec World'e katılacak

Şişecam, 5-7 Mart 2024 tarihleri arasında düzenlenecek olan dünyanın önde gelen ticaret fuarlarından JEC World'de yer alacağını duyurdu.

Şişecam, prestijli ticaret fuarı Jec World'e katılacak

Camın tüm temel alanlarında faaliyet gösteren tek global oyuncu olan Şişecam, kompozit sektörüne çözüm ortaklığı sunan üstün kaliteli cam elyaf ürünleriyle JEC World Fuarı'na katılacak. 5- 7 Mart tarihleri arasında Paris Nord Villepinte Merkezi'nde düzenlenecek olan fuarda Şişecam, cam elyaf alanındaki 45 yılı aşkın uzmanlığıyla geliştirdiği ürün gamını, dünyanın dört bir yanından gelen sektör profesyonelleriyle buluşturacak.

Cam elyaf ürünleriyle rüzgâr enerjisi, elektronik, otomotiv, inşaat, savunma sanayi, denizcilik ve mühendislik plastikleri gibi birçok sektöre girdi sağlayan Şişecam, uluslararası kalite kuruluşlarının onayladığı keçe, çok uçlu fitil, tek uçlu fitil ve kırpma ürünlerini fuarda tanıtacak. Şişecam ayrıca bu yıl geliştirdiği LFT, EMAT7 ve geliştirmekte olduğu yarn ürünüyle ilgili 6-N32 numaralı standında ziyaretçilerine bilgi verecek.

EN ÇOK OKUNANLAR