USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Şirketler

19 Mart 2024 14:02

Konyalı Saat'in Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Savaş Ceneviz oldu

40'dan fazla mağazası 17 ildeki faaliyetleri ile Türkiye'de saat mağazacılığının önemli temsilcilerinden Konyalı Saat'te üst düzey atama gerçekleşti.

Konyalı Saat'in Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Savaş Ceneviz oldu

Konyalı Saat'in Pazarlama & Kurumsal İletişim müdürlüğü görevine, uzun yıllardır global ve lokal markalarda pazarlama ve marka iletişim pozisyonlarında önemli çalışmalara imza atan Savaş Ceneviz getirildi.

SAVAŞ CENEVİZ KİMDİR?

Mersin Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi, Galatasaray Üniversitelerinde Pazarlama ve iletişim odaklı eğitimlerini tamamlayan ve son olarak Marmara Üniversitesi'nde Üretim Yönetimi ve Pazarlama alanında Yüksek Lisans'a sahip olan Ceneviz, Profesyonel meslek hayatına Petrol Ofisi'nde başladı. Sonrasında Yaşar Holding Gıda Grubu – Yaşar Birleşik Pazarlama'da (Pınar) Ticari Pazarlama departmanında, Mitsubishi Electric Türkiye'de Pazarlama, Reklam ve Halkla ilişkiler birimlerinde görev yaptı ve son olarak Hollanda merkezli SHV Holding Nutreco - Trouw Nutrition Türkiye'de Pazarlama departman müdürü görevini yürüttü.

Pazarlama, marka iletişimi, itibar yönetimi, kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, müşteri deneyimi yönetimi, ticari pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya, etkinlik yönetimi, sponsorluk çalışmaları, medya planlama ve satın alma gibi süreçleri yöneten Ceneviz; kampanya süreçleri, çağrı merkezi yönetimi, gizli müşteri yönetimi, personel eğitimleri, satış ve promosyon aktiviteleri, perakendecilik, BTL, ATL reklamcılık, fuar, seminer ve B2B etkinlik yönetimi gibi pek çok farklı alanda da mesleki tecrübe ve yetkinliklere sahip.

EN ÇOK OKUNANLAR