USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Şirketler

26 Haziran 2024 13:03

Konya Şeker, 'Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu' listesinde 52'nci sırada

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından oluşturulan Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasının 2023 yılı sonuçlarında Konya Şeker, 52'nci sırada yer aldı.

Konya Şeker, 'Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu' listesinde 52'nci sırada

Konya Şeker, İstanbul Sanayi Odası'nın (İSO) 'Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu' araştırmasında 52'nci sırada yer aldı.

"BU BAŞARI ÇİFTÇİLERİMİZ VE ÇALIŞANLARIMIZLA HEPİMİZİN BAŞARISIDIR"

Konya Şeker'in sürekli büyüyen, gelişen iş hacmiyle, köklü tecrübesiyle, yüksek kaliteli ürünleri ve yenilikçi yaklaşımıyla listeye adını altın harflerle yazdırdığını aktaran PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu, "45 tesis ve yaklaşık 10 bin çalışanı ile ekonomiye dev katkı sunmaya devam eden Konya Şeker, Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasının 2023 listesinde güzel bir sıralamada yer aldı. Listede 52'nci sırayla başarısını taçlandıran Konya Şeker, bizleri onurlandırmıştır. Bu başarı çiftçilerimiz ve çalışanlarımızla hepimizin başarısıdır. Bizler Konya Şeker olarak çok büyük bir aileyiz. Türkiye ekonomisine güç katmaya ve katkı sunmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

( PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Erkoyuncu)

EN ÇOK OKUNANLAR