USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Şirketler

02 Ekim 2023 16:44

Juan Valdez Türkiye'ye pazarlama alanında prestijli ödül

Juan Valdez Türkiye ekibi, Juan Valdez Global tarafından '2022 Yılının En İyi Pazarlama Girişimi Ödülü'ne layık görüldü.

Juan Valdez Türkiye'ye pazarlama alanında prestijli ödül

Honest Holding iştiraklerinden '%100 Colombian Premium Coffee' markası Juan Valdez, Türkiye'de başarılı çalışmalarına devam ediyor.

Juan Valdez Türkiye ekibi, Juan Valdez Global tarafından '2022 Yılının En İyi Pazarlama Girişimi Ödülünü' aldı. Türkiye'deki pazarlama ekibinin marka bilinirliğini oluşturmak ve 540.000'den fazla kahve yetiştiren ailenin emeklerini temsil etmek için gösterdikleri yoğun çaba ve verdikleri kaliteli hizmet ile uluslararası jüri tarafından ödüle layık görüldü. Juan Valdez Türkiye, Kapadokya'da konumlandırdığı balonuyla, kadın yelken takımıyla, sayısız sponsorluk ve çeşitli festival organizasyonları ile başarıyı 30 ülke arasından Türkiye'ye getirdi. Juan Valdez Türkiye ekibi başarı ve gururla gerçek kahveyi gerçek kahveseverlerle buluşturmaya tüm gücüyle devam edecek.

"BU BİR EKİP BAŞARISIDIR"

Honest Holding'in 22 şirketinin Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü olan Tuğçe Tanju Atıl, kazandıkları ödül hakkında bu ifadede bulundu: "Kendi alanında uzman ve profesyonel ekibimiz ile birlikte global bir ödüle sahip olduğumuz için gururluyuz. 540 bin ailenin emeklerini bu kadar güzel ve başarılı bir şekilde Türkiye'de temsil ettiğimiz için mutluyuz. Bu yolda beraber yürüdüğüm tüm ekip arkadaşlarıma özverili çalışmaları için teşekkür ederim. Bu bir ekip başarısıdır.

Ayrıca en büyük hedefimiz, Aralık 2022 yılında Honest Holding bünyesine kattığımız Belçika'nın önde gelen rakipsiz markası Le Pain Quotidien ve Dünya'nın en büyük et zinciri olan Brezilyalı Fogo De Chao'yu da 2 yıl içerisinde tüm global temsilcilikler arasında pazarlama projelerimiz ve stratejilerimizle ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

Honest Holding Kurucumuz Sayın Cengiz Deveci'nin liderliğinde, vizyoner bakış açımızla çalışmalarımızı her geçen gün daha da ileriye taşıyacağız."

Türkiye'de gerçek kahveseverlerin vazgeçilmez adresi olan Juan Valdez, Kolombiya'da sürdürülebilirlik üzerine yaptığı çalışmalarla adından söz ettirirken, aynı zamanda takım arkadaşlarının gelişimi ve kahvenin değerini inşa etme amacıyla 'İş Gücü İçerme Programı'nı kurdu. Buddies Kolombiya Vakfı ile bilişsel engelli kişilerin programa dahil edilmesini teşvik etmek için amiral gemisi projesi haline geldi. Tüm bu çalışmalarının yanı sıra kadın çiftçileri için özel çalışmalar ve kadınların ürettiği kahveleri özel olarak sunan Juan Valdez, kadın hakları konusunda da itici bir güç olmayı sürdürüyor.

EN ÇOK OKUNANLAR