ŞİRKETLER
07 Mart 2023 15:47

Doğtaş'tan dikkat çeken Pakistan atılımı: İslamabad'da mağaza açıldı

Uluslararası yatırımlarına hız veren Doğtaş Mobilya, Pakistan'ın başkenti İslamabad'da mağaza açılışı gerçekleştirdi.

Doğtaş'tan dikkat çeken Pakistan atılımı: İslamabad'da mağaza açıldı

New York, Londra, Paris, Lyon, Berlin, Viyana, Lozan gibi dünya şehirlerden Afrika ve Türki Cumhuriyetlere kadar 35 ülkede mağazaları bulunan Türkiye'nin global mobilya markası Doğtaş, yurtdışı atılımlarına devam ediyor. Doğtaş, Asya'nın önemli rotası Pakistan'ın başkenti İslamabad'ta Türk ve Pakistan kamuoyunun da önde gelen isimleriyle yurtdışındaki 55. mağaza açılışını gerçekleştirdi.

İslamabad şehrinin Rawalpindi bölgesindeki Builders Mall AVM'de açılan mağaza, lokasyon olarak mobilya ve yapı malzemelerin olduğu caddede yer alıyor.

5 katlı yapıda 825 m2, tek katlı olarak hizmet verecek olan Doğtaş Mobilya mağazasının açılışına Pakistan ve Türk bürokrasisinden yetkililer, iş insanları, iç mimar ve tasarımcılar, Doğtaş bayisi S.Abdullah firmasının yöneticileri katıldı.

TÜRKİYE VE PAKİSTAN'IN ÖNEMLİ İSİMLERİ AÇILIŞTA BULUŞTU

4 Mart'ta gerçekleşen açılışa katılan kamuoyunun önde gelen isimleri şöyleydi: Türkiye'nin İslamabad Büyükelçisi Mehmet Paçacı, Türkiye'nin İslamabad Ticaret Müşaviri Nurettin Demir, Doğanlar Mobilya Grubu Ceo'su İsmail Doğan, Doğtaş Uluslararası Pazarlar Direktörü Taner Kırcı, Doğtaş Uluslararası Pazarlar Pazar Geliştirme Müdürü Murat Ayaz, İslamabad Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Azhar Ul Islam, Pakistan Ticaret ve Sanayi Odaları Federasyonu (FPCCI) Genel Sekreteri Malik Sohail, İslamabad Ticaret ve Sanayi Odası Eski Başkanı Naveed Malik, Tümgeneral Hasnat Amir Gilani ve İslamabad Ticaret ve Sanayi Odası'nın diğer icra ve kıdemli üyeleri.

EN ÇOK OKUNANLAR