ŞİRKETLER
14 Eylül 2023 13:28

Çelebi Hindistan, G20 liderlerine üstün yer hizmeti sundu

9-10 Eylül 2023 tarihleri arasında Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de gerçekleşen G20 Liderler Zirvesi'nde dünya liderleri bir araya geldi. Çelebi Hindistan ise zirve süresince G20 misafirlerine Yeni Delhi Havalimanı'nda sorunsuz yer hizmetleri sundu.

Çelebi Hindistan, G20 liderlerine üstün yer hizmeti sundu

Bu yıl Hindistan'ın ev sahipliğinde 'Tek Yeryüzü, Tek Aile, Tek Gelecek' ana temasıyla düzenlenen 18'inci G20 Liderler Zirvesi, 9-10 Eylül 2023 tarihleri arasında Yeni Delhi'de gerçekleşti. Çelebi Hindistan, zirve süresince G20 misafirlerine kusursuz bir yer hizmeti sunmak için tüm detayları ele alan bir planlama sürecini hayata geçirdi. Bu kapsamda diğer istasyonlardaki ekipmanların yerini etkin bir şekilde değiştirerek, üç gün boyunca 25'ten fazla uçak operasyonunu idare edebilecek bir donanıma sahip oldu.

"BİRİNCİ SINIF HİZMETLERİMİZİ BİR KEZ DAHA DÜNYAYA TANITMIŞ OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUZ"

Çelebi Hindistan Yer Hizmetleri CEO'su Tauseef Khan, "Hindistan'ın ev sahipliğini üstlendiği G20 etkinliğinde, kilit bir rol oynamaktan gurur duyuyoruz. Ekibimiz, çeşitli kurumlarla kurduğu planlamadan uygulamaya kadar yer hizmetlerinin tüm süreçlerinde, Hindistan'ın misafirperverliğini ve sıcaklığını yansıtabilmek için büyük bir özveriyle çalıştı. Devlet başkanlarına, delegelerine ve tüm G20 misafirlerine Hindistan topraklarına adım attıklarından itibaren en üst düzeyde profesyonellik ve ayrıcalık sunarak birinci sınıf hizmetlerimizi bir kez daha dünyaya tanıtmış olmaktan mutluluk duyuyoruz" dedi.

G20 zirvesi ziyareti sırasında dokuzdan fazla ülkenin yer hizmetleri için Çelebi Hindistan'ı tercih etmesi, Çelebi'nin mükemmellik taahhüdünün ve üst düzey yer hizmetlerinde şirkete duyulan güvenin bir göstergesidir.

EN ÇOK OKUNANLAR