USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Şirketler

09 Şubat 2024 13:59

Bingo'dan Kadın Voleybol Milli Takımı'na büyük destek

Hayat Kimya'nın ev bakım kategorisindeki markası Bingo, Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları'nın resmi sponsoru oldu. Bingo, ‘Tertemiz Duyguların Sponsoru' sloganıyla A Milli Kadın Voleybol Takımı'na destek verecek

Bingo'dan Kadın Voleybol Milli Takımı'na büyük destek

Hayat Kimya'nın ev bakım kategorisindeki markası Bingo, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile iş birliğini duyurdu. Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları'nın resmi sponsoru olan Bingo, önümüzdeki dönem için A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem Dündar, A Milli Kadın Voleybol Takımı Oyuncuları Hande Baladın ve Gizem Örge ile yeni bir iş birliğine de imza attı.

"TERTEMİZ DUYGULARIN SPONSORU OLARAK VARIZ"

Hızlı tüketim ürünleri sektörünün global oyuncularından Hayat Kimya olarak, ev bakım kategorisindeki amiral markaları Bingo ile 1987'den bu yana milyonlarca evde, kadınların, ailelerin yanında yer alarak pek çok duyguyu paylaştıklarını belirten Hayat Kimya Türkiye Genel Müdürü Özgür Kölükfakı, yaptığı açıklamada, "Tıpkı kadın voleybol milli takımımız gibi biz de bu topraklarda doğan ve global pazarlarda emin adımlarla büyüyen güçlü bir markayız. Büyük bir gurur ve mutlulukla Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımları'nın resmi sponsoru olduğumuzu da duyurmak isteriz. Türk voleybolunun nezaketinin, kalitesinin ve en nihayetinde zaferlerinin bizim bu alana girmemizde bizi çok motive ettiğini söylemek isterim. Sponsorluğumuz, Türkiye'nin voleybolunun daha da ileriye taşınmasına destek olma kararlılığımızın bir yansıması. İş birliğimizin milli takımlarımız için hayırlı olmasını diliyoruz. Başarılı, zaferlerle dolu ve mutlu bir iş birliği olmasını temenni ediyorum" dedi.

EN ÇOK OKUNANLAR