USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Emlak

08 Haziran 2023 15:20

Polat Gayrimenkul, Akatlar projesinde satışa başladı

Polat Holding bünyesinde gayrimenkul projeleri gerçekleştiren Polat Gayrimenkul, yeni projesi Polat Akatlar'ı İstanbul'un nezih semtlerinden Akatlar'da hayata geçiriyor. Proje, 50 milyon dolar yatırım değeriyle konforun üst düzeyde olduğu ofis rezidans projesi olarak şekillenecek.

Polat Gayrimenkul, Akatlar projesinde satışa başladı

Polat güvencesi ile hayata geçirilmeye başlanan lüks ofis-rezidans projesi Polat Akatlar'ın tanıtımı, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Polat Gayrimenkul İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Yücel tarafından düzenlenen toplantıda gerçekleşti. Polat Akatlar satış ofisinde gerçekleşen toplantıda konuşan Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat; "İstanbul'un en merkezi ama bir o kadar da nezih lokasyonunda, bu ayrıcalıklı ve konforlu projeyi hayata geçirmekten dolayı çok mutluyuz. Özellikle sürekli deprem tehtidi altında yaşayan İstanbul'a depreme dayanıklı, modern ve şehrin dinamikleri ile uyumlu binalar kazandırmak çok önemli. Hem içinde yaşayanların hem de semt sakinlerinin yaşam standartlarını yukarıya çekecek olan Polat Akatlar ile Türk ekonomisine katkılarımızı artırmayı hedefliyoruz. Polat Akatlar projemizin ikonik çehresi ve fasiliteleri ile semte katacağı çok şey var" dedi. Holdingin odağına teknoloji, gayrimenkul ve enerji konularını aldıklarını vurgulayan Polat, ayrıca ithalatla karşılanan kıymetli kağıt alanında da yatırım yapmayı planladıklarını aktardı.

(Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat)

OFİS REZİDANS PROJESİ OLARAK ŞEKİLLENİYOR

Polat Gayrimenkul İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Yücel, toplantıda ''Şehrin en merkezi ve en nezih bölgelerinden biri olan Akatlar'da hayata geçirdiğimiz Polat Akatlar, bölgede mevcutta bulunan eski bina stoğunun tersine depreme karşı dayanıklılığı, dikkat çekici şık mimarisi ve modern fasiliteleri ile Akatlar'ın en yeni ve en dikkat çekici projesi. Bu projeyi yaratırken özellikle Polat Akatlar sakinlerinin her daim Akatlar'ın yeşil caddeleri ve sokaklarını görmeleri ve temiz havayı soluyabilmeleri için tavandan yere kadar camlar planladık. İsteyenler bu manzarayı her dairede yer alan Türk ya da Fransız tipi balkon sayesinde seyredebilecek, isteyenlerse teras katında bulunan 165 metrekarelik lounge alanı ve 75 metrekarelik çocuk oyun alanında atmosferi hissedebilecekler. Polat Akatlar'ın bir diğer önemli özelliği de yaşam alanını ofise dönüştüren ve her dairede bulunan çalışma alanları. Polat Akatlar, 1+1, 2+1, 3+1 seçenekleri ile toplam 112 dairesi, özellikli cephesi, güneşlenme terası, ortak alanları, ticari alanları, her metrekaresi kullanışlı ve farklı ihtiyaçlara hitap edecek şekilde planlanmış iç dizaynı ile Akatlar'da yaşam kalitesini zirvede yaşamak isteyenlerin tercihi olacak'' diye konuştu.

SATIŞ FİYATI 200 BİN TL

TEM Otoyolu, D100 karayolu ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü bağlantılarına yakın konumu ile Polat Akatlar, Maslak ve Levent hattındaki iş ve alışveriş merkezlerine yakınlığı sayesinde İstanbul'un en tercih edilen lokasyonlarından biri oluyor. Metrekare satış fiyatlarının 200 bin TL olduğu Polat Akatlar projesinin içerisinde yer alan tavandan yere kadar uzanan camlar, gün ışığından maximum seviyede yararlanmayı sağlıyor. Her daireye özel olan depolama alanı, 24 saat kesintisiz enerji ve güvenlik hizmeti , 7 katlı kapalı otoparktan dairelere direkt ulaşım olanağı ile şehrin gürültüsünden uzak ama şehrin tam kalbinde yer alan Polat Akatlar, özel tasarım açık mutfaklı, çalışma üniteli, yerden ısıtmalı, beyaz eşyalı ve her zevke yönelik renk seçenekleri ile toplam 112 daire ve ticari alan ile yeni sahiplerini bekliyor.

EN ÇOK OKUNANLAR