DERGİ
13 Mayıs 2022 16:41

CANIAS4.0, GÜNEY KORE'NİN EN BÜYÜK FUARI SFAW'DA TANITILDI

IAS KOREA, GÜNEY KORE'DE DÜZENLENEN EN BÜYÜK AKILLI FABRİKA FUARLARINDAN SMART FACTORY & AUTOMATION WORLD 2022'YE KATILDI. ULUSLARARASI FUARDA BÜTÜNLEŞİK TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ SUNAN CANIAS4.0'A İLGİ BÜYÜK OLDU

CANIAS4.0, GÜNEY KORE'NİN EN BÜYÜK FUARI SFAW'DA TANITILDI

IAS Korea, Seul'de 6-8 Nisan tarihleri arasında düzenlenen en büyük akıllı fabrika fuarlarından biri olan Smart Factory & Automation World 2022'de yer aldı. Uluslararası fuarda Endüstri 4.0 teknolojileri konuşuldu. 320 firmanın katılımıyla gerçekleştirilen dev etkinlikte, IAS Korea ekibi de canias4.0 standıyla dikkat çekti. IAS Korea yetkilileri, katılımcılardan yoğun ilgi gören canias4.0 standında ziyaretçilerle bir araya geldi ve caniasERP, canias4.0 IoT çözümleri, Industrial Application Objects (IAO) ile ilgili bilgi paylaşımlarında bulundu. Fuarın en çok ziyaret edilen standları arasında bulunan canias4.0 standı, yaklaşık bin ziyaretçiyi ağırladı.

GELECEK PLANLARI PAYLAŞILDI

IAS Korea yetkilileri üç gün süren fuar boyunca canias4.0 standında IAS'nin sunduğu çözüm ve hizmetlerle ilgili sunumlar yaptı. Etkinliğin son günü gerçekleşen seminere konuşmacı olarak konuk olan IAS Korea Ülke Müdürü Murat Karslı, caniasERP ve IAO'yu anlattı. Aynı seminere konuk olan IAS IoT Ürün Müdürü İbrahim Tataroğlu da canias4.0 IoT çözümlerini ve gelecek planlarını izleyiciler ile paylaştı. Karslı, "SFAW fuarında 'Smart Factory & canias4.0' başlığı altında dijital dönüşüm için ihtiyaç duyulan tüm çözümlerin tanıtımını yaptık. Son yıllarda tamamladığımız projeler ve artan ülke tecrübemiz ile birlikte özellikle Kore pazarındaki bilinirliğimizi arttırmak ve pazarda konumumuzu güçlendirmek için güzel bir fırsat oldu. Standımızda binden fazla ziyaretçi ağırladık" dedi.

TEKNOLOJİ DEVLERİ CANIAS4.0 STANDINDA

Canias4.0 standında teknoloji devi Hyundai, Samsung, LG gibi firmalardan temsilciler ağırladıklarını ve yüksek potansiyelli fırsatlar yakaladıklarını kaydeden Karslı, "Fabrikaların uçtan uca tüm ihtiyaçlarını karşılayan, bütünleşik bir yazılımla tanışmak bazı ziyaretçilerimizi şaşırttı. Günümüzde ERP ve IOT çözümlerinin beraber kullanılması, özellikle Kore gibi teknoloji kullanımının ve devlet desteğinin oldukça yüksek olduğu bir ülkede zorunlu hale gelmişken tüm bu ihtiyaçları tek bir çatı altında toplayan canias4.0 fuarda büyük merak uyandırdı. Yakaladığımız bu ivmeyle beraber Güney Kore pazarındaki konumumuzu sağlamlaştırarak yeni projeler tamamlamak ve bize bu pazarda referans olabilecek başarı hikayeleri elde edebilmek öncelikli hedeflerimiz arasında. Ayrıca pazarda yeni partnerlar edinerek onlarla beraber hızla büyümeyi istiyoruz. Yakın zamanda Güney Kore'den çok daha güzel haberler paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz" şeklinde konuştu.

CANIAS4.0 IOT ÇÖZÜMLERİ GÜNEY KORE'DE

SFAW'da canias4.0 IoT çözümlerini tanıtan IAS IoT Ürün Müdürü İbrahim Tataroğlu, "Özellikle Güney Kore gibi tüm dünyaya teknoloji ihraç eden bir ülkeye IAS olarak geliştirdiğimiz teknolojileri sunmak bizim için büyük bir gurur. caniasERP ile bütünleşik IoT çözümümüz, IoT Box IO ve Touch IO cihazlarımız fuar süresince büyük ilgi çekti. Dünya'nın farklı yerlerinde müşterilerimize sunduğumuz bütünleşik çözümlerimizin Güney Kore'de de karşılık bulacağını, yüksek potansiyele sahip olduğunu gözlemledik" değerlendirmesinde bulundu.

EN ÇOK OKUNANLAR