DERGİ
15 Mart 2019 13:53

40 ülkenin Gözü “Türk Coin’i”nde

Kripto paraların son yıllardaki yükselişi ülkemizde de etkilerini göstermeye başladı. 2019 yılının ilk çeyreğinde boğa piyasasına geçiş yapması beklenen kripto paralar ile ilgili ülkemizde de girişimler sürüyor. Dünyada da devletlerin daha ılıman yaklaşmaya başladığı sektör, reddedilmekten ziyade keşfedilmeye çalışılıyor. Sağlam projelerle desteklenen Intexcoin de, 40 ülkeden aldığı yatırımla büyümeye devam ediyor

40 ülkenin Gözü “Türk Coin’i”nde

Mustafa Gündoğdu / [email protected]

Ülkemizde bu konuda ilk girişimde bulunan kişiler arasında yer alan Intexcoin CEO’su Erdoğan Köse çıkardıkları kripto para hakkında şunları söylüyor: “Blockchain ile yeni bir dünya kuruluyor ve biz de bu yeni dünyanın oyun kurucularından biri olmak için çalışıyoruz. Değerlenmesi ve yaşam döngüsü tüm projelerimiz ile desteklenerek sürdürülebilir yeni bir ekosistem yaratmayı planlamaktayız. Intexcoin tüm sistemin merkezinde. Intexcoin, geleceğimizin para birimidir diyebiliriz. Ethereum ERC20 altyapısını kullanarak yaratılmış bir kripto para. Intexcoin, Intexglobal’in tüm projelerinin ana ve birleştirici unsurudur. Intexglobal, Intexcoin’in yaşam döngüsünün sürdürülebilir ve sürekli hale gelmesi için var olan projelerin yanı sıra yeni projeler ile de kripto paramızı destekleyecek.”

Topluma da ‘kâr’ sağlıyor

Intexcoin’in, kullanıcısının hem ticaret yapabildiği hem de kâr elde ederken başkalarına yardım yaparak manevi kazançlar da elde edeceği tek kripto para olduğunu aktaran Köse, aynı zamanda yatırımcılarına kâr sağlayacak bir yatırım aracı olduğunun da altını çizdi. “Intexcoin kullanılan her yerde ihtiyaç sahipleri için fayda sağlayan yegane para birimi. Tüm kullanıcılarının ekonomik özgürlük ve sürdürülebilir bir hayat için ekosistemi sürekli canlı tutabilecekleri bir kripto para birimi. Tüm bu süreçler ile sürekli değerlenmesi ve gelişimi için de topluluğun desteğine ihtiyaç duyar. Intexcoin’in geleceğin saygın ve değerli kripto para birimlerinden birisi olacağına inancımız yüksek ve bunu sağlamak için de sıkı çalışıyoruz. Bu planın tamamında bahsedilen projelerimizle şirketimize ve yatırımcılarımıza kâr sağlarken ayrıca ihtiyaç sahiplerine sürdürülebilir bir desteği Intexcharity üzerinden aktarmış olacağız” diyen Köse, Blockchain’in sunduğu imkanlarla birlikte Intexcoin’i, ticaret ve yardımı, Blockchain altyapısında bir araya getirerek, sürdürülebilir ve gelişime açık bir yapıda projelerini hayata geçirmeye başladıklarını söyledi.

Yurt İçi ve Yurt Dışından Güçlü Yatırımlar

Yatırımcılar açısından Intexcoin’i değerlendiren Erdoğan Köse, “Intexcoin henüz dış dünyaya kapalı bir kripto para. Malta’da kurulacak şirketimiz üzerinden Malta devletinin de onayından geçmiş bir ICO planlıyoruz. Bu konuda çalışmalarımız hızla devam ediyor. Şu an whitepaper yazım aşamasındayız. Sonra gerekli izin ve onaylar alınarak ICO’ya çıkacağız. Malta’daki faaliyetlerimiz için Intelliblock firması ile partnerlik sözleşmemiz var. 2016 yılından bu yana gerek ülkemizden gerekse de tüm dünyadan yatırımlar aldık. Yatırım aldığımız ülke sayısı 40’ı buldu. Bunlar kimi ülkeden sembolik kimi ülkeden ise güçlü yatırımlardı. Yaklaşık 100 ülkeden de takipçilerimiz oluştu. Bu oluşan topluluk ve tanınma, yatırımcı açısından iyi bir fırsat yaratıyor. Şöyle ki, hazır bir topluluğu olan ve dünya genelinde kısmen de olsa bilinen bir kripto para ICO sonrası dünya borsalarında yerini aldığında herkesin beklentisi iyi bir değerlenme ile başlayacağı yönünde. Uygun fiyattan Intexcoin alabilirler. Bunun için yakında duyuru yapacağız. Bu duyuru ile ICO öncesi ne kadar Intexcoin satılacağını ve fiyatlaması ile ilgili tüm süreci kapsayan önemli açıklamalar yapacağız. Yatırım yapmak ve bizi tanımak isteyen herkes web sayfalarımızı inceleyebilir” dedi.

EN ÇOK OKUNANLAR