USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Bankacılık Haberleri

16 Ağustos 2023 12:49

Vakıf Katılım, Teknopark Ankara ile protokol imzaladı

Vakıf Katılım ile Teknopark Ankara arasında imzalanan protokol ile Teknopark Ankara'ya üye firmalar Vakıf Katılım'ın avantajlı ürün ve hizmetlerinden faydalanabilecek. Ayrıca finansman desteği de sağlanacak.

Vakıf Katılım, Teknopark Ankara ile protokol imzaladı

Katılım finans sektörünün referans kurumu olma vizyonuyla faaliyet gösteren Vakıf Katılım, Ar-Ge, inovasyon ve teknoloji alanında da KOBİ'lere destek vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Vakıf Katılım ile Teknopark Ankara arasında, Teknopark Ankara üyelerinin ihtiyaç duydukları finansmana kolayca ulaşabilmelerini sağlayacak bir iş birliği protokolü imzalandı. Protokol çerçevesinde üyeler ayrıca; teminat mektupları, indirimli kiralık kasa, dijital kanallardan ücretsiz EFT-havale, avantajlı üye iş yeri (POS) oranları, sigorta poliçelerinde rekabetçi prim bedelleri ve dış ticaret işlemlerinde avantajlı kâr ve komisyon oranlarından da faydalanabilecekler.

"KOBİ'LERİMİZİN FİNANSAL DESTEKÇİSİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş, "Ülkemizin dışa bağımlılığını azaltan, yüksek katma değer üreten ve yarınlarımızın teminatı olan KOBİ'lerimizin bize her zamankinden daha çok ihtiyacı var. KOBİ'lerin sürdürülebilir bir finansal yapıya sahip olmaları, rekabet güçlerini korumalarını ve artırmalarını mümkün kılar. Bu bakış açısından hareketle şimdiye kadar ülkemizin dört bir köşesinde üreten, hizmet veren KOBİ'lerimizin yanında olduk. KOBİ'lerimizin rahat bir nefes alması için var gücümüzle çalıştık, halen de bu yönde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Vakıf Katılım'ın, Teknopark Ankara ile imzaladığı protokol de bu amaçla attığımız adımlardan biri oldu. Ar-Ge, inovasyon ve yüksek teknoloji alanında faaliyet gösteren Teknopark Ankara üyelerine avantajlarla dolu ürün ve hizmetlerimizi sunacağımız, finansa erişimlerini daha da kolaylaştıracağımız için mutluyuz. İnovatif projelerle hem bugünün hem de yarınların sorunlarına çözüm üretecek olan KOBİ'lerimizin finansal destekçisi olmaya devam edeceğiz. Bu doğrultuda tüm KOBİ'lerimizi şubelerimize davet ediyoruz" dedi.

EN ÇOK OKUNANLAR