USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Bankacılık Haberleri

06 Aralık 2023 15:42

İş Bankası ve Visa, Paris Olimpiyatları'na götürecek

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin resmi destekçisi Türkiye İş Bankası ve Visa önemli bir iş birliğine imza attı. İş Bankası'nın Visa iş ortaklığı ile sunduğu Olimpiyat Oyunları temalı kart sahipleri, 2024 Paris Olimpiyatları Kapanış Törenine katılma fırsatını yakalayabilecek.

İş Bankası ve Visa, Paris Olimpiyatları'na götürecek

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin resmi destekçisi Türkiye İş Bankası ile Olimpik ve Paralimpik Oyunlar Uluslararası Ödeme Teknolojileri Ortağı Visa, Paris 2024 Olimpik ve Paralimpik Oyunları'nın heyecanını Türkiye'deki kredi kartı sahiplerine sunmak üzere iş birliklerini açıkladı. Etkinlik kapsamında sunucu İbrahim Selim moderatörlüğünde milli sporcular Simge Aköz, İbrahim Çolak, Evin Demirhan Yavuz ve Ersu Şaşma'nın yer aldığı bir panel de gerçekleştirildi.

OLİMPİYAT LOGOLU KREDİ KARTI

2024 yılında, büyük bir gurur ve mutlulukla Bankanın 100. yaşını kutlarken, olimpiyatların heyecanını da yaşayacaklarını, Olimpiyat Komitesi'nin resmi destekçisi olarak 2024 Paris Olimpiyatları'nda ülkemizi temsil edecek sporculara yol arkadaşlığı yapacaklarını söyleyen İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Sezgin Lüle, "2024 Paris Olimpiyatları'na özel bir ilki de hayata geçiriyoruz. Ülkemizin ilk ve tek olimpiyat logolu kredi kartlarını müşterilerimize sunuyoruz" dedi. Lüle konuşmasında İş Bankası'nın olimpiyatlara, olimpiyat sporcularına verdiği desteğin, çok eskiye dayandığını, olimpiyatlarda madalya kazanan İş Bankası çalışanı sporcuların da bulunduğuna değindi. Lüle, Visa logolu İş Bankası kredi kartı sahiplerine Paris Olimpiyatları Kapanış Törenine katılma ve tarihe geçecek, unutulmaz anların heyecanını yaşama fırsatının sunulduğunu da sözlerine ekledi.

OLİMPİYAT TÖRENİNE KATILMA FIRSATI

Visa Türkiye Genel Müdürü Samile Mümin de konuyla ilgili "Visa'nın Olimpik ve Paralimpik Oyunlara uzun soluklu desteği, iş ortaklarımızın kart sahiplerine sunabilecekleri pek çok ayrıcalığı da beraberinde getiriyor. İş Bankası ile bugün açıkladığımız iş birliği kapsamında gerek sunduğumuz Olimpiyat tasarımlı kartlar, gerekse Oyunların en ikonik anlarından biri olan kapanış törenine katılım fırsatı bunun en güzel örneklerinden" dedi.

EN EŞİT VE KAPSAYICI OLİMPİYAT

Ortaklık ile düzenlenen kampanya kapsamında İş Bankası'nın Visa logolu bireysel kredi kartı sahipleri, 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında yapacakları her 5 bin TL ve üzerindeki alışverişleri için çekiliş hakkı kazanacak. Beş talihli Paris Olimpiyatları Kapanış Töreni'ni yerinde izleme fırsatını yakalayacak.

2024 Paris Olimpik ve Paralimpik Oyunları, bugüne kadar düzenlenen olimpiyat oyunları içinde en sorumlu, kapsayıcı, eşit ve etkileyici organizasyon olmayı hedefliyor. Paris 2024 Organizasyon Komitesi ve Uluslararası Olimpiyat Komitesi, oyunların, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları ile uyumlu olmasına da büyük önem veriyor.

EN ÇOK OKUNANLAR