USD

-
-%

EUR

-
-%

GBP

-
-%

ALTIN GR

-
-%

BIST 100

-
-%

Bankacılık Haberleri

25 Ağustos 2023 10:53

Halkbank, dünyanın en saygın kurumları arasında: 'Yılın En İyi Finans Kurumu' seçildi

Global iş dünyasının en saygın ödül programlarından biri olarak kabul edilen 'International Business Awards'ta (Uluslararası İş Ödülleri) Halkbank, kazandığı 8'i altın olmak üzere toplam 20 ödülle büyük başarı elde etti.

Halkbank, dünyanın en saygın kurumları arasında: 'Yılın En İyi Finans Kurumu' seçildi

Dünya çapında farklı uzmanlık alanlarını temsil eden 300'ün üzerinde profesyonelin jüri olarak görev yaptığı ve 700 farklı kategoride dünyanın en başarılı şirketlerinin yarıştığı iş dünyasının Oscarları olarak bilinen Stevie Awards ödül organizasyonunun sonuçları açıklandı. Bu yıl 20'ncisi düzenlenen '2023 International Business Awards' ödül programına, Halkbank damgasını vurdu. Banka, kazandığı 8'i altın, 5'i gümüş ve 7'si bronz olmak üzere; toplam 20 ödülle en fazla ödül kazanan kuruluşlar arasında yer aldı.

HALKBANK ÜST ÜSTE ÜÇÜNCÜ KEZ ZİRVEDE

'Yılın Finans Kurumu' kategorisinde altın, 'Yılın Bankası' kategorisinde gümüş ödüle layık görülen Halkbank, üst üste 3 yıl zirvede yer alarak Türk bankacılığının dünya çapında marka değerini artırdı.

SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEK İÇİN GÜÇLÜ KATKI

Çevresel, sosyal ve ekonomik sürdürülebilirlik hedeflerini gerçekleştirmek üzere yenilikçi çözümler üreten ve toplumsal faydayı artırmayı hedefleyen Halkbank'a Stevie Awards ödül organizasyonundan 5 ödül geldi. 'Avrupa'da Yılın İş Sağlığı Güvenliği ve Çevre Programı' ile 'Avrupa'da Yılın Sürdürülebilirlik Projesi' kategorilerinde altın, 'Çevre Alanında Başarı' kategorisinde gümüş, 'Sürdürülebilirlik Liderliği' ve 'Ürün İnovasyonunda Başarı' kategorilerinde bronz ödül kazanan Halkbank'ın sürdürülebilirlik ekosistemine yaptığı güçlü katkı da tescillendi.

TEKNOLOJİ ALANINDA DA ÖDÜLLER GELDİ

Teknolojik yenilikleri ve sürdürülebilir hizmet anlayışıyla Türkiye'nin öncü finans kuruluşlarından olan Halkbank, uluslararası arenada da dikkatleri üzerine çekti. Halkbank'ın Metaverse projesi büyük bir başarı elde ederek 'Yılın Teknolojik Başarısı' kategorisinde altın, 'Gelişen Teknolojiler' kategorisinde bronz ödül kazandı.

GİRİŞİMCİLİK ALANINDA ÇALIŞMALAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Halkbank, girişimcilere yönelik finansal destekleri ve sağladığı katma değer ile prestijli ödül programında önemli bir başarıya imza attı. Sunduğu çözümler ve desteklerle öne çıkan Banka, girişimcilik alanındaki çalışmalarıyla "Finansal Alanda Başarı" kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

EN ÇOK OKUNANLAR