DERGİ
09.02.2021 18:15:00

8 adımda finansal özgürlük

Mobil cüzdan & ön ödemeli kart sektörünün önde gelen Techfin'lerinden olan Paycell, yeni müşteri deneyiminde yarattığı fayda ve kolaylık açısından öne çıkıyor

8 adımda finansal özgürlük

-Operatörden ve bankadan bağımsız

Hem Paycell Kart hem de Paycell uygulaması operatör bağımsız herkesin kullanımına açık. Paycell kullanmak için herhangi bir bankanın veya Turkcell’in müşterisi olma zorunluluğu bulunmuyor.

-Her türlü ödeme kolaylığı

Paycell ile kullanıcılar sadece bankacılık üzerine değil birçok günlük finansal ihtiyaçlarını gerçekleştirebiliyor. 7/24 IBAN’a para transferi, cep numarasını bildiğin kişilere mesaj gönderir gibi para isteme veya para gönderme, QR ile temassız ödeme gibi özellikleri bulunuyor. Ayrıca elektrik, su veya doğalgaz gibi kurum faturaları da ödenebiliyor.

-Z kuşağı varsa oyun şart

Z kuşağı için oyun en önemli şeylerden biri. Bu nedenle Paycell, bugüne kadar birçok oyunlaştırma kampanyasını hayata geçirdi. Öte yandan Paycell Kart ve uygulamasına özel kampanyalar ile de yeni müşterilere ulaşarak avantajlar anlatıldı.

-Platformdan TechFin’e evrilmek

Paycell Hazır Limit, Turkcell’in TechFin alanındaki öncülüğünü bir adım öteye taşıdı. Bu ürün sayesinde kullanıcılar kendilerine özel belirledikleri limitlerini diledikleri zaman Paycell Kart’larına aktararak tüm alışverişlerinde kullanabiliyor. Yapılan harcamalar ise Turkcell faturalarına yansıtılarak geri ödeniyor.

-Tüm dünyada genel geçerlik

Paycell Kart Türkiye’de ve dünyada tüm ATM ve POS’larda geçerli, anında kullanıma hazır, ön ödemeli bir alışveriş kartı. Anında aktive edebiliyor ve içine para yükleyerek hemen kullanıma açılıyor. Başvuru istenmediği gibi operatör bağımsız ve yaş sınırı gibi engeller de yok.

-Fark yaratmak: Puan kazanmak

Alternatifleri bol olan ön ödemeli kartlar ve mobil cüzdanlarda fark yaratmak çok önemli. Paycell Kart’ı rakiplerinden ayıran en büyük fark ise harcadıkça puan kazanıyor olmak…

-Üye iş yerleri can damarı

Paycell üye iş yerlerine de uygun yeni nesil çözümler sunuyor. 11 bin üye iş yerinde kullanılan yenilikçi çözümlerimize mobil POS ürününü de eklendi. Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Gelir İdaresi Başkanlığınca tescillenen ilk Android POS cihazı olan Paycell Android POS ile tahsilat, stok takibi ve e-fatura süreçlerini tek bir platform üzerinden sunulurken, üye iş yerlerine maliyet ve verimlilik avantajları sağlanıyor.

-Ve sadakat…

Gerek genç ve yeni müşteriler gerekse iş yerlerinde sürdürülebilir verimin yolu sadakatten geçiyor. Müşterileri için sadakat programları oluşturmayı çok önemseyen Paycell’de, 2020’de gerçekleştirilen kampanyalar, 2021 yılında da çeşitlendirerek devam ediyor olacak

KULLANICI DOSTU MARKALAR, YENİ MÜŞTERİYİ YAKALAYABİLİYOR

Paycell Genel Müdürü Melike Kara "Z kuşağı, yani milenyum çağı çocukları teknolojinin getirdikleri sayesinde hızlı ve analitik düşünme yetisini bünyelerinde barındırıyorlar. Kullanım alışkanlıklarına baktığımızda da hayatlarını kolaylaştıracak uygulamaları tercih ettiklerini görüyoruz. Bu anlamda ödeme servislerinden beklentileri aslında onların ihtiyaçlarını karşılayan kullanıcı dostu ürünler" diyor.

 

EN ÇOK OKUNANLAR