DİJİTAL DÖNÜŞÜM
11 Ocak 2023 14:11

Workcube ve N Kolay arasında ödeme sistemleri alanında önemli iş birliği

Ödeme kuruluşu N Kolay ile web tabanlı iş yazılımı olan Workcube, ödeme sistemleri alanında güçlerini birleştirdi.

Workcube ve N Kolay arasında ödeme sistemleri alanında önemli iş birliği

Ödeme ve elektronik para kuruluşu N Kolay ile Türkiye'nin ilk %100 web tabanlı iş yazılımı olan Workcube ödeme sistemleri alanında güçlerini birleştirdi. Workcube Türkiye Dağıtıcısı Katalizör A.Ş. Genel Müdürü Özlem Turhan, Genel Müdür Yardımcısı Olgar Ataseven ve PayNkolay Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Haktan Omaçer'in imzaladığı işbirliği kapsamında Workcube kullanan işletmeler tüm kredi kartı ve tahsilat işlemlerinde PayNkolay POS altyapısını kullanabilecek.

SATIŞ VE TAHSİLAT YÖNETİMİ ÇOK KOLAYLAŞTI

İşbirliği ile birlikte, müşterilerine ERP, CRM, İnsan Kaynakları, proje yönetimi, E-ticaret gibi iş çözümlerinin tamamını tek bir holistik çözüm olarak sunan Workcube, PayNkolay ödeme altyapısını da tüm entegrasyonları yapılmış şekilde kullanıcılarına sunacak. PayNolay ödeme altyapısı standart tahsilatların yanı sıra Workcube Protein ile tasarlanan B2B sitelerde ve e-ticaret sitelerinde sürükle bırak ile dizayn edilen ödeme ekranları üzerinden doğrudan kredi kartı tahsilatı yapmaya da imkân sağlayacak. Veri güvenliği standardı olan PCI DSS (Payment Card Industry - Data Security Standard) 1. seviye sertifikasına sahip PayNkolay altyapısı ile Workcube, tüm kredi kartları ve banka kartlarından tahsilat yapabilecek. Veri güvenliği konusunda eksiksiz bir veri güvenliği sağlayan PayNkolay'ın güçlü altyapısı yapay zeka temelli sahte İşlem Önleme (Fraud) kontrolleri dahil işlemlerin birçok güvenlik kontrolünden geçmesini sağlıyor.

SADECE LİNK ÜZERİNDEN ÖDEME ALMAK MÜMKÜN

Workcube kullanan tüm işletmeler, Workcube ile birlikte gelen PayNkolay altyapısı ile e-ticaret sitesi olmadan da güvenle tek veya çoklu kullanımlık linkler üzerinden saniyeler içinde ödeme alabiliyorlar. Workcube kullanıcıları, PayNkolay Link ile taksit sayısını da belirleyebiliyor; müşteriler isterlerse taksit sayısını ödeme adında kendileri seçebiliyor. Vade farkları da istenilen taksitte müşteriye yansıtılabiliyor.

Sadece PayNkolay altyapısını kullanarak tüm kredi kartları ve banka kartlarından tek çekim ve taksitli olarak işlem yapabilen Workcube kullanıcıları, e-ticaret siteleri üzerinden de Sanal POS, Linkle Ödeme, Pazaryeri, Kart Saklama, Mobil POS, Düzenli Ödeme, Toplu Ödeme ve Sahtecilik Önleme (Fraud) gibi hizmetlerden faydalanabilecekler.

N KOLAY HAKKINDA

Aktif Yatırım Bankası'nın bir iştiraki olarak faaliyet gösteren N Kolay Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşu A.Ş. ödeme kuruluşu lisansını aldığı 2014'ten bu yana geniş ürün yelpazesi ve kullanıcı dostu ürünleri ile hızlı, kolay ve güvenli kartlı sanal pos tahsilat çözümleri sunuyor. N Kolay ayrıca Türkiye'nin en büyük ve yaygın fatura tahsilat ağına sahip ödeme kuruluşu olma özelliğine sahip.

WORKCUBE HAKKINDA

Workcube ERP, CRM, SCM, İK Yönetimi, Proje Yönetimi, B2B, B2C vb. fonksiyonları ve iletişim araçlarını bir arada kapsayan Türkiye'nin ilk %100 web tabanlı iş yazılımıdır. Workcube çözümleri ve etrafında sunulan uygulama, danışmanlık, eğitim ve destek faaliyetleri Türkiye dağıtıcısı Katalizör Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş. ve Katalizör'ün etrafında örgütlenmiş iş ortakları topluluğu tarafından pazara sunulmaktadır. İş ve endüstri çevrelerinin her geçen gün artan yazılımcı ihtiyacını kurduğu Workcube Akademi ile gençleri eğiterek sağlayan Workcube bugüne kadar yüzlerce gencin dijital dönüşüm alanında istihdama katılmasına olanak sağladı.

EN ÇOK OKUNANLAR